Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Електродник ламельних акумуляторів та елементів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електродника ламельних акумуляторів та елементів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи налагодження бункерних машин; будову та правила застосування механізмів, пристроїв та точного, складного контрольно-вимірювального інструменту; фізико-хімічні властивості та призначення основних і допоміжних матеріалів, методи визначення їх якості та технологічні вимоги до них; технічні вимоги до виготовлених виробів, та способи контролю їх якості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє ламелі для акумуляторів та елементів на машинах роликового брикетування. Завантажує активну масу в бункер машини роликового брикетування. Загортає ламелі. Складає електродні пластини для ламельних акумуляторів та елементів на спеціальних пристроях і механізмах. Налагоджує та регулює машини роликового брикетування. Визначає ступінь спрацювання робочих деталей машин, їх заміну та індивідуальне підганяння.