Категорія - Фахівці |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Інспектор воєнізованої охорони", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професійним спрямуванням на посадах нижчого рівня - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; укази Президента України; постанови, інструкції Кабінету Міністрів України; організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, власні нормативні документи підприємства; правила, стандарти та практику міжнародних організацій цивільної авіації щодо забезпечення належного захисту діяльності підприємства від актів незаконного втручання та інших протиправних посягань; засоби і способи врегулювання кризових ситуацій, методику проведення службових розслідувань; правила і норми охорони праці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює інспекційні перевірки рівня забезпечення авіаційної безпеки. Перевіряє організацію воєнізованої охорони аеропортів та об'єктів цивільної авіації. Відповідно до чинного сертифіката здійснює інспекційну перевірку служб авіаційної безпеки та особливих умов щодо захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання та інших протиправних посягань. Проводить нагляд за дотриманням вимог, правил, стандартів та процедур охорони і захисту експлуатантів та суб'єктів авіаційної діяльності в аеропортах та на аеродромах цивільної авіації України. Бере участь у розслідуванні авіаційних подій, пов'язаних з використанням вогнепальної зброї вартовими під час охорони повітряних суден та об'єктів життєзабезпечення аеропорту.