* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник профілевигинального агрегату 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника профілевигинального агрегату 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості безперервного багатоклітьового профілевигинального агрегата; марки сталі, з якої виготовляються валки, способи їх обробки та технічні вимоги до них; причини виходу зі строю валків і валкової арматури.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес профілювання металу різних марок та профілів на всіх клітях безперервного багатоклітьового профілевигинального агрегата. Регулює швидкість профілювання металу. Стежить за навантаженням на двигуни головного приводу, роботою правильної машини, летючих ножиць, усієї системи передавального устаткування: рольгангів, шлеперів та інших, механізмів набору рядів і укладання пакетів на укладач. Стежить за сушінням, змащуванням та пакуванням профільованого металу. Керує налагодженням агрегата, перевалкою робочих валків і напрямних роликів. Налагоджує правильну машину, летючі ножиці, механізми набору рядів. Бере участь у прийманні агрегату після ремонту.