* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник профілевигинального агрегату 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника профілевигинального агрегату 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес профілювання металу; будову та правила технічної експлуатації устаткування чистових груп клітей профілевигинального агрегата; види дефектів під час профілювання металу та методи їх усунення; методи налагодження агрегату та його вузлів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес профілювання металу різних марок і профілів на чистовій групі клітей безперервного багатоклітьового профілевигинального агрегата. Перевалює робочі валки та напрямні ролики. Налагоджує агрегат.