* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник профілевигинального агрегату 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника профілевигинального агрегату 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес профілювання металу; будову та правила технічної експлуатації устаткування чорнових і середніх груп клітей профілевигинального агрегату та контрольно-вимірювальних приладів; сортамент і марки сталі, з якої виготовляються гнуті профілі; вимоги до поверхні валків; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес профілювання металу різних марок і профілів на чорнових та середніх групах клітей безперервного багатоклітьового профілевигинального агрегата. Стежить на клітях, що обслуговуються, за станом поверхні валків та їх охолодженням, швидкістю профілювання металу та тиском у клітях, подаванням технологічного мастила. Бере участь у перевалці робочих валків і напрямних роликів, налагодженні агрегата, правильної машини, летючих ножиць. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.