Категорія - Керівники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Начальник вишкомонтажного цеху", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються діяльності цеху; організацію робіт та технологію монтажу і демонтажу бурових; технічні вимоги до споруджених бурових; технічні характеристики і конструкційні особливості бурового устаткування і спецтехніки, що використовуються під час виконання робіт; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; порядок складання виробничих завдань; законодавство з охорони надр та навколишнього середовища; основи трудового законодавства; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю цеху. Забезпечує виконання завдань з будівництва і монтажу бурових та ритмічну роботу вишкомонтажних бригад. Забезпечує технічно правильну експлуатацію устаткування і виконання графіків його ремонту. Проводить роботу з удосконалення організації виробництва, його технології, механізації будівельно-монтажних робіт, підвищення якості і скорочення термінів будівництва бурових. Організовує розроблення і впровадження організаційно-технічних заходів, що забезпечують виконання завдань із спорудження бурових. Бере участь у розробленні і здійсненні заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий і паводковий періоди. Забезпечує безпечні і здорові умови праці. Аналізує результати господарської діяльності цеху. Координує роботу виконробів, механіків, майстрів. Забезпечує складання і своєчасне подання встановленої звітності по цеху. Керує робітниками цеху.