Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Контролер квитків на водному транспорті", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок перевірки у пасажирів проїзних та перевізних документів та пропуску пасажирів на посадку; розклад руху пасажирських суден; схему вокзалу та пропускних пунктів на прилеглій території; правила перевезення пасажирів та багажу; форми проїзних та провізних документів; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перевіряє під час посадки у пасажирів наявність у них документів на проїзд та перевезення ручного вантажу та багажу. Підтримує порядок у пункті контролю та своєчасно перепускає пасажирів на посадку. На вокзалах, пристанях та пасажирських причалах стежить за тим, щоб завантаження пасажирських суден не перевищувало встановлених меж пасажиромісткості.