Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Мішальник сухої маси 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією мішальника сухої маси (для свинцевих акумуляторів) 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження механізованих мішалок для перемішування сухої маси та приготування паст; правила застосування контрольно-вимірювальних приладів середньої складності; рецептуру паст; способи дозування та завантаження в мішалки компонентів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемішує суху масу зі свинцевого порошку та інших компонентів, готує пасту із сухої маси та інших компонентів для виробництва свинцевих акумуляторів на механізованих мішалках різного типу дії. Завантажує компоненти визначеної кількості за допомогою транспортерних стрічок. Регулює швидкість оберту мішалок. Керує механізмами мішалок, які використовує для приготування паст. Підналагоджує устаткування в процесі роботи.