Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Мішальник сухої маси 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією мішальника сухої маси (для свинцевих акумуляторів) 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та принцип дії установок та підіймально-транспортних механізмів; режим роботи автоматів; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; види несправностей та способи підналагодження автоматів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемішує суху масу зі свинцевого порошку та інших компонентів, готує пасту із сухої маси та інших компонентів для свинцевих акумуляторів у мішалках автоматичної дії. Періодично завантажує сировину та компоненти. Виводить установку на робочий режим. Регулює струм та швидкість обертання за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Автоматично збирає перемішані компоненти та транспортує. Визначає та усуває несправності в роботі устаткування.