Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Мішальник сухої маси 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: найменування та призначення найважливіших частин і принцип дії мішалок та устаткування для приготування паст; призначення та будову живильників, мішалок, які обслуговує; способи дозування компонентів; призначення, властивості, правила зберігання та транспортування свинцевого порошку, компонентів і пасти; правила поводження з міцними кислотами, які застосовує в процесі роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемішує суху масу зі свинцевого порошку та інших компонентів, готує пасту із сухої маси та експандера для виробництва свинцевих акумуляторів під керівництвом мішальника більш високої кваліфікації. Керує мішалками та механізмами. Готує устаткування до роботи.