Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Ізолювальник елементного виробництва 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією ізолювальника елементного виробництва 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та систему керування устаткування, яке обслуговує; призначення та правила застосування пристроїв і контрольно-вимірювальних інструментів; основні прийоми ізоляції деталей та виробів; властивості ізоляційних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ізолює внутрішні та зовнішні поверхні деталей та виробів профілів середньої складності лаками та композиціями за допомогою спеціальних машин. Наносить ізоляційний шар на поверхню виробів, деталей, вузлів та заготовок з точністю понад 0,2 мм вручну. Регулює температуру та рівень композиції в електрованнах. Стежить за режимом ізоляції деталей та виробів і визначає ступінь готовності ізоляційних матеріалів. Укладає ізоляційні матеріали в тару.