Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Ізолювальник елементного виробництва 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про будову електрованн та устаткування, яке обслуговує; призначення і правила застосування простих пристроїв та інструментів; способи та прийоми ізолювання різними лаками та спеціальними ізоляційними композиціями; рецептуру та способи приготування композицій; призначення ізоляційних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ізолює поверхні деталей та виробів простого профілю (елементні ковпачки, контакти, картонні та паперові деталі, місця паяння) різними лаками та композиціями вручну та простими пристроями в електрованнах при заданій температурі. Готує композиції, знежирює деталі та вироби перед ізолюванням. Завантажує ізоляційні матеріали у електрованни. Визначає якість ізоляційних матеріалів за зовнішнім виглядом.