Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Ізолювальник елементного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією ізолювальника елементного виробництва 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування, яке обслуговує, універсальних та спеціальних пристроїв; призначення, склад та способи нанесення ізоляційних лаків та композицій; способи приготування лаків та клеїв; температурний режим сушіння.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ізолює внутрішні та зовнішні поверхні деталей, вузлів та виробів складних профілів спеціальними лаками та епоксидними смолками різних рецептур вручну за допомогою пристроїв на робочих столах та в боксах. Наносить ізоляційний шар на поверхню виробів з точністю до 0,2 мм вручну. Готує лаки та клеї за заданою рецептурою. Визначає в'язкість їх та якість ізолювання деталей і виробів за зовнішнім виглядом. Розвішує та розкладає ізольовані деталі вузлів та виробів для сушіння. Додержується температурного режиму сушіння. Укладає деталі та вироби в тару.