Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник агломератів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією пресувальника агломератів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила експлуатації напівавтоматів та автоматів; режими пресування; вимоги до якості агломератів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує агломерати з агломератних мас на напівавтоматах та автоматах. Готує автомат до пуску: перевіряє стан та готовність окремих вузлів та механізмів, установлює пуансони та прес-форми. Завантажує агломератну масу в бункер. Завантажує корпуси в бункер. Регулює подавання маси в бункер. Регулює внутрішній діаметр та визначає якість позитивного електроду. Підтримує швидкість та тиск у пресах. Знаходить несправності та підналагоджує напівавтомати та автомати.