Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник брухту та відходів металу 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила завантажування сировини у завантажувальні пристрої брухтоперероблювального устаткування та готової продукції - у вагони; встановлену сигналізацію під час виконання вантажно-розвантажувальних операцій; вимоги державних стандартів до сировини; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вибирає непридатний для переробки брухт і відходи металу. Завантажує брухт і відходи металу вручну або за допомогою крана в бункера пакетувальних пресів зусиллям до 100 тс. Бере участь у змащуванні тертьових частин устаткування, що обслуговується, та камер пресування, брикетування, різання, металевих жолобів видачі готової продукції. Прибирає готову продукцію у відведене місце з розсортуванням за видами або завантажує її у вагони. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.