Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник агломератів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією пресувальника агломератів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію штампів, прес-форм, правила їх складання, встановлення та регулювання; послідовність процесу пресування різних агломератів; вимоги до вихідної сировини; причини поломок та спрацювання штампів, прес-форм та заходи щодо їх запобігання; будову, способи підналагодження та регулювання устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує агломерати різних типів з агломератних мас на спеціальних фрикційних, ексцентрикових та гідравлічних пресах. Регулює подавання маси в прес-форми. Визначає неполадки в роботі преса. Підналагоджує та регулює преси, заміняє та встановлює штампи, пуансони, прес-форми.