Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Прибиральник території кладовища 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: чинні нормативні документи з питань санітарного утримання кладовищ (колумбаріїв) та їх благоустрою; правила безпечного виконання робіт; номери телефонів відповідних міських служб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Прибирає дороги (головні, основні, другорядні), алеї, тротуари, доріжки між частинами кладовища (колумбарію), площі і майданчики (ритуальні, для збору і чекання учасників траурної процесії тощо), території навколо адміністративних будинків контори та господарського подвір'я. Своєчасно очищує від снігу і льоду тротуари, доріжки, ритуальні майданчики, посипає їх інертними матеріалами та реагентами. Копає і прочищає канавки, лотки для стікання води. Промиває урни, встановлені уздовж доріг (алей), і періодично очищує їх від сміття, а також ящики для висохлих квітів, вінків тощо. Поливає тротуари, доріжки, ритуальні майданчики, деякі насадження (поза ділянками могил). Прибирає громадські туалети, розміщені на території, яка ним обслуговується. Своєчасно вмикає і вимикає зовнішнє освітлення території кладовища. Стежить за збереженістю та справністю обладнання ритуальних майданчиків, поливального водопроводу, зовнішнього освітлення тощо. Бере участь в обходах території кладовища (колумбарію) разом з наглядачем кладовища, представниками санітарної служби, міліції.