Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Прибиральник сміттєпроводів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила користування і утримання сміттєпроводів; способи прочищання стволів, бункерів і правила безпечного виконання цих робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Прибирає, очищає від бруду і сміття та промиває стволи бункерів, завантажувальних клапанів, приміщення сміттєзбиральних і сміттєприймальних камер, проходи і сходи до них, сміттєзбірники. Виносить з камер переносні сміттєзбірники зі сміттям і установлює в камеру порожні. Бере участь у навантаженні сміття в сміттєвоз. Здійснює профілактичний огляд та забезпечує справний стан стволів і бункерів сміттєпроводів, сміттєприймальних камер, завантажувальних клапанів, герметизуючих прокладок у кришках клапанів. Ліквідує засмічення стволів сміттєпроводів. Дезінфікує стволи сміттєпроводів, сміттєприймальних камер і сміттєзбірників. Регулює вентиляцію стволів сміттєпроводів.