Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор пульта керування устаткуванням житлових і громадських будівель 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією оператора пульта керування устаткуванням житлових і громадських будівель 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову складових частин пульта, ліній зв'язку; схему автоматичного пошуку несправностей на ліфтах; способи і правила регулювання і ремонту контактних і безконтактних датчиків; основи електротехніки і принцип дії електронних мікроелементів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує і здійснює багатосигнальний автоматичний контроль з пульта за роботою ліфтів, включаючи автоматичний пошук несправностей. Здійснює технічне обслуговування, ремонт і ліквідацію несправностей у системах сигналізації і переговорного зв'язку на пультах диспетчерського керування ліфтами.