Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор пульта керування устаткуванням житлових і громадських будівель 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора пульта керування устаткуванням житлових і громадських будівель I розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: схеми сигналізації і двосторонніх переговорних пристроїв ліфтів; призначення і розміщення запобіжних пристроїв ліфта; будову і способи регулювання контактів безпеки на дверях шахти, кабіни та підпідлогових контактів; вимоги до огорожі шахти і кабіни.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює трисигнальний автоматичний контроль з пульта за роботою ліфтів житлових і громадських будівель. Ліквідує дрібні аварійні відмови на пульті в системі сигналізації і переговорного зв'язку. Оглядає ліфти. Перевіряє справність замків і контактів безпеки на дверях шахти, кабіни та підпідлогових контактів.