Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор пульта керування устаткуванням житлових і громадських будівель 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора пульта керування устаткуванням житлових і громадських будівель 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і принципову схему диспетчерського пульта; будову датчиків автоматичного контролю роботи інженерного обладнання і порядок їх регулювання і заміни; пристрої замково-переговорного зв'язку між квартирами і під'їздами; технічні вимоги до провідного зв'язку між датчиками, різними сигналами і до замково-переговорних пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує і здійснює автоматичний контроль з диспетчерського пульта за роботою теплопостачання, водопостачання, ліфтів та іншого інженерного обладнання житлових і громадських будівель під керівництвом оператора вищої кваліфікації. Відключає сигнали про роботу окремих систем від диспетчерського пульта у разі недостовірності показань. Здійснює технічне обслуговування і ремонт пульта і провідного зв'язку між пультом і датчиками.