Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування у виробництві аерозольних пакувань 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування у виробництві аерозольних пакувань 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію автоматів, що встановлені на автоматичній лінії; правила налагоджування та режими роботи автоматичної лінії; правила визначення режимів роботи автоматів за довідниками та паспортами верстатів; основи технології виробництва аерозольних препаратів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує весь комплекс устаткування на автоматичній лінії у виробництві аерозольних пакувань. Налагоджує автомати з виробництва аерозольних пакувань продуктивністю понад 120 шт. за хвилину. Налагоджує технологічні режими роботи всіх агрегатів ліній. Забезпечує безперервну роботу автоматичної лінії. Інструктує робітників, що обслуговують автоматичну лінію.