Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування у виробництві аерозольних пакувань 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування у виробництві аерозольних пакувань 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні схеми та взаємодію всіх вузлів автоматичних верстатів; способи усунення неполадок у роботі автоматів; властивості аерозольних препаратів; правила регулювання контрольно-вимірювальних приладів; систему допусків та посадок, класів та ступенів точності і чистоти оброблення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує напівавтоматичні та автоматичні автомати у виробництві аерозольних пакувань при продуктивності до 120 шт., за хвилину. Налагоджує технологічні режими устаткування. Виявляє причини відхилень від встановлених режимів роботи окремих автоматів та їх усунення, Виконує технічні розрахунки, які необхідні під час налагоджування автоматів. Пробно виготовляє вироби після налагоджування.