Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування у виробництві металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову машин, установок, верстатів, пресів, автоматів, що обслуговуються; технологічний процес виготовлення сіток, пружин, ланцюгів; призначення та правила використання робочого і вимірювального інструменту; властивості матеріалів, що обробляються; види браку та способи його усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує калібрувально-розтяжні верстати та верстати для виготовлення щіток. Підналагоджує мотальні, пасмозвивальні, канатозвивальні машини, установки, металоткацькі, плетільні, пружинонавивальні верстати, преси, одноопераційні верстати, сортувальні автомати з ручним та автоматичним живленням напівфабрикатами для виготовлення сіток, пружин, ланцюгів. Стежить за роботою устаткування, проводить профілактичний огляд, змащує його. Бере участь в поточному ремонті устаткування, що обслуговується.