Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Машиніст розливально-наповнювальних автоматів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста розливально-наповнювальних автоматів 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову розливально-наповнювальних автоматів усіх систем; способи запобігання, виявлення і усунення несправностей у їх роботі; види консервної продукції і співвідношення відповідних компонентів для її виробництва; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес наповнення банок усіма видами консервної продукції і компонентами в різних варіантах та співвідношеннях згідно з установленою рецептурою на автоматичних лініях і високопродуктивних агрегатах усіх систем. Налагоджує обслуговуване устаткування в процесі роботи. Періодично контролює якість наповнення. Веде відповідний облік продукції за установленими формами. Керує та контролює роботу машиністів нижчої кваліфікації. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.