Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Машиніст розливально-наповнювальних автоматів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста розливально-наповнювальних автоматів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову обслуговуваних розливально-наповнювальних автоматів; правила регулювання автоматичних наповнювачів; способи перевірки якості наповнення; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес наповнення банок усіма видами консервної продукції, соусами, маринадами, олією, бульйоном, сиропом, жиром, водою на розливально-наповнювальних автоматах різних систем продуктивністю понад 150 банок/хв. Контролює якість наповнення. Регулює автоматичні наповнювачі залежно від виду тари і продукту. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.