Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст розливної машини 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи розливних машин та кантувальної лебідки; будову конвеєрних стрічок розливної машини; види, властивості та якість мастильних матеріалів, що застосовуються для змащування; умовну сигналізацію; способи та призначення оббризкування чаш, мульд, виливниць вапняним розчином; властивості вапна.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує кантувальною лебідкою при зливанні металу, механізмами пуску та зупинки конвеєрних стрічок розливних машин. Регулює швидкість кантування ковшів. Готує вапняний розчин, оббризкує вапняним розчином чаші і мульди розливних машин, виливниці. Заготовляє вапно, глину, пісок і інші необхідні матеріали. Бере участь у зміні мульд, роликів, ланок, стрічок. Очищує та змащує стрічки розливних машин та кантувальної лебідки, бере участь в їх ремонті. Очищує ковші.