Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Оператор магнітного запису 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора магнітного запису 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову мікрофонів, їх чутливість і характеристики спрямованості; схему комутацій апаратної при будь-яких записах; монтаж, перепис і відтворення плівок; правила оформлення будь-яких записів, переписів; правила звіряння програми мовлення; правила користування обходами на низькій частоті; способи виправлення браку; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує будь-які багатоканальні записи (студійні, периферійні, репортажні тощо). Монтує художні записи. Монтує запис накладанням. Відтворює мовлення по першій та другій програмах. Виготовлює вимірювальні стрічки усіх типів. Переписує з будь-якого звуконосія на магнітну стрічку. Здійснює технічний нагляд за звукозаписувальною апаратурою.