Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Оператор магнітного запису 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора магнітного запису 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні поняття про стандартний рівень магнітного запису; будову, призначення індикаторів рівня і магнітофонів; схему комутації своєї апаратної для будь-яких видів робіт; правила виправлення записів на магнітній стрічці (ведення запису "з гачка"); правила оформлення і здавання готових записів; технічні умови на записи і вимірювальні стрічки; основи електротехніки і радіотехніки; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує багатоканальний запис (студійний, мовний), а також монтує записи. Відтворює готові записи будь-якого призначення. Виготовлює вимірювальні стрічки з окремих частот під керівництвом оператора магнітного запису вищої кваліфікації, перевіряє апаратуру і встановлює рівень передачі.