Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Приймальник трамваїв та тролейбусів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила і норми охорони праці; правила приймання трамвайних вагонів, тролейбусів; порядок оформлення актів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає трамвайні вагони, тролейбуси, що повертаються в депо за розкладом або через технічну несправність. Оформлює акти на всі пошкодження, завдані рухомому складу на лінії, бере пояснення в поїзної бригади про причини пошкоджень. Реєструє заявки на усунення несправностей у спеціальному журналі. Показує водіям місця стоянки трамвайних вагонів, тролейбусів.