Категорія - Робітники |  Галузь - Торгівля та громадське харчування
Інструкція для посади "Приймальник товарів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 65. Торгівля та громадське харчування", що затверджен наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України 30.11.1999 р. N 918. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент товарів на складі (базі), їх класифікацію; правила приймання товарів; правила маркування і сортування; правила і способи складування і зберігання товарів; правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає товари. Перевіряє цілісність упаковки, наявність ярликів та маркування на тарних місцях. Здійснює кількісне прийняття товарів, що надходять до складу. Перевіряє відповідність маркування фактичній наявності товарів в одиниці упаковки: пачці, кипі, ящику тощо. Сортує товари за найменуваннями, артикулами, цінами, розмірами тощо. Розміщує товари на зберігання з урахуванням товарного сусідства. Організує роботу по переміщенню товарів на складі. Готує товари до інвентаризації.