Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник одержання кумаронової смоли 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника одержання кумаронової смоли 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес одержання світлої кумаронової смоли; будову та конструктивні особливості устаткування, що обслуговується; фізико-хімічні властивості сировини, реактивів, проміжних продуктів та готової продукції; вимоги до якості продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес одержання світлої кумаронової смоли. Контролює витрати сировини, каталізатору, температуру полімеризації. Відбирає полімеризований продукт з безперервним контролем його в'язкості та густини. Контролює додержання заданого режиму обробки полімеризату, ректифікації сольвенту, подавання рідкої кумаронової смоли на склад, відбирання проб та результати їх аналізу.