Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник одержання лаків та емалей на полімеризаційних смолах 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу; призначення технологічного устаткування; призначення та правила експлуатації вантажопідйомних механізмів; правила пуску та зупинки окремих видів устаткування та механізмів; правила зважування сировини та напівфабрикатів на технічних вагах; основні, токсикологічні та пожежонебезпечні властивості готової продукції та матеріалів, що застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі стадії процесу одержання нітроцелюлозних і терпено-колоксилінових лаків, спиртових лаків і палітур під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Доставляє сировину, розчиняє, дробить. Готує розчин барвника та очищає його відстоюванням або фільтрацією. Відміряє, зважує та завантажує в апарати окремі види сировини. Чистить та промиває устаткування.