Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник одержання кумаронової смоли 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника одержання кумаронової смоли 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес ректифікації важкого бензолу та відпарювання очищених фракцій; будову, конструктивні особливості та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес одержання кумаронової смоли. Регулює подавання пари в куби, води на конденсатори-холодильники та холодильники безпосередньої дії, рефлюксу на колони. Завантажує та розвантажує куб, видає смолу на барабанні охолоджувачі. Стежить за сходом фракцій та чистотою відбирання продукту. Виконує ремонт устаткування, що обслуговується.