Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Завантажувач-вивантажувач харчової продукції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією дозувальника харчової продукції 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні властивості завантажуваного продукту; асортимент, сорт, розміри, вагу, якість; норми завантаження і вивантаження продукту, матеріалів, напівфабрикатів; строки і порядок завантаження; будову і правила експлуатації устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує до заданого рівня і вивантажує вручну чи за допомогою пневмотранспорта, тельфера, лебідки, елеватора, транспортера та інших завантажувальних механізмів місткості для зберігання сировини, сушильні камери, камери обкурювання, холодильні камери, обжарювальні і коптильні печі, автоклави, екстрактори, завальні ями продуктами, матеріалами, сировиною, напівфабрикатами та сушильні канали вагонетками з клеєм і желатином. Засипає борошно в силоси понад 5 т за зміну. Навішує, установлює, укладає на засоби переміщення. Транспортує завантажені і вивантажені продукти, матеріали, сировину, напівфабрикати, гарячий шрот. Перекачує жири. Рівномірно розподіляє і розрівнює продукти по всій площі устаткування. Установлює ящики, коробки, корзини, продукти, матеріали, сировину, напівфабрикати у штабелі, стопи і т.п. Усуває несправності в роботі устаткування і транспортних засобів.