Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Завантажувач-вивантажувач харчової продукції 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент завантажуваного продукту, строки і порядок завантаження; правила обслуговування устаткування; органолептичні методи визначення якості сировини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує до заданого рівня і вивантажує вручну чи за допомогою пневмотранспорту, тельфера, лебідки, елеватора, транспортера та інших завантажувальних механізмів котли, чани, баки, бункери, розфасувальні, вибійні, подрібнюючі, набійні, дозувальні, борошнопосипальні, просіювальні та інші машини і автомати продуктами, матеріалами, сировиною, напівфабрикатами. Засипає борошно в силоси до 5 т за зміну або сухі компоненти борошна для млинців за встановленою рецептурою. Регулює просівальне устаткування, самотяги і бурати. Підносить продукти, матеріали, доставляє за допомогою засобів транспортування (візків, вагонеток, вантажного ліфта, транспортера і т.п.). Відвозить розвантажені матеріали, сировину, напівфабрикати. Рівномірно розподіляє і розрівнює продукти по всій площі технологічного устаткування. Розпаковує продукцію. Відвозить порожню тару. Обслуговує засоби переміщення і вантажно-розвантажувальні пристрої.