Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Завантажувач-вивантажувач ферментаційних камер 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні зовнішні показники, які характеризують ботанічний і товарний гатунок; дефекти, за якими проводиться відбраковка тютюну; умовне маркування пак і пачок; правила і порядок стягування кінцевих і поясів до встановленого натягування і спосіб зав'язування; правила завантаження і вивантаження етажерок до ферментаційних камер; інструкцію та порядок просування етажерок у ферментаційних камерах і фабричних приміщеннях; режим роботи ферментаційних камер; порядок укладання пак або пачок після ферментації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес ферментації тютюну. Завантажує етажерки паками або пачками тютюну, закочує їх у ферментаційні камери. Укладає паки або пачки тютюну на стелажі ферментаційних камер згідно з інструкцією. Візуально стежить за режимом ферментації. Викочує етажерки з тютюном, знімає паки або пачки тютюну з етажерок і стелажів ферментаційних камер, відносить (відвозить) і вкладає їх у спеціальному місці. Стягує кінцеві й пояси до встановленого інструкцією натягування, зав'язує їх.