Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник котушок трансформаторів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією намотувальника котушок трансформаторів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип керування горизонтально-намотувальним верстатом, кареткою для встановлення барабанів з проводом, пристроями для фрезерування проводу, пневмозатискачем для затягування котушок; технологію намотування вищенаведених котушок, вимоги до обмоток та ізоляційних деталей, методи контролю якості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує безперервні котушки трансформаторів четвертого габариту, намотує багатоходові трансформатори четвертого габариту, намотує блоки безперервних обмоток трансформаторів третього габариту, намотує циліндричні багатошарові обмотки з проводу прямокутного перегину трансформаторів четвертого габариту, намотує обмотки з регулювальними відводами.