Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник котушок трансформаторів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намотувальника котушок трансформаторів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип керування горизонтально-намотувальним верстатом, кареткою для встановлення барабанів з проводом; технологію намотування вищенаведених котушок, вимоги до обмоток та ізоляційних деталей, методи контролю якості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує котушки циліндричних багатошарових обмоток з проводу круглого та прямокутного перетину трансформаторів третього габариту, намотує гвинтові обмотки трансформаторів третього габариту з кількістю паралелей понад 12 га гвинтових одноходових обмоток трансформаторів четвертого габариту. Намотує безперервні котушки трансформаторів першого, другого та третього габаритів, намотує дискові котушки трансформаторів четвертого та п'ятого габаритів. Намотує блоки обмоток циліндричні, багатошарові з проводу круглого та прямокутного перетину, круглої та овальної форми, трансформатори першого та другого габаритів.