Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Виробник металорукавів, гнучких валів та бронеспіралей 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні знання про будову, назву та призначення найважливіших частин верстатів, що обслуговуються; основні властивості металів та сплавів, що використовуються під час виготовлення металорукавів і гнучких валів; призначення та умови використання найбільш поширених простих пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Звиває герметичні та негерметичні металорукава діаметром до 11 мм та гнучкі вали типу В-1 діаметром до 8 мм. Заправляє дріт або стрічку та ущільнення в систему напрямних роликів. Одягає рулони стрічок на фігурки. Установлює звивальні ролики та напрями. Знімає готові вироби з верстата.