Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Виробник кукурудзяних паличок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виготовлення кукурудзяних паличок; будову, принцип дії, правила технічної експлуатації обслуговуваного устаткування та контрольно-вимірювальних приладів; слюсарну справу; вимоги до якості сировини та готової продукції; правила безпеки праці під час роботи на екструдері.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення кукурудзяних паличок на агрегаті-екструдері. Готує екструдер до роботи. Пускає та зупиняє агрегат. Готує та завантажує сировину в екструдер. Стежить за завантаженням, дотриманням температурного режиму, виходом кукурудзяних паличок із матриць і якістю продукції. Обслуговує агрегат та робоче місце. Розбирає, складає, зачищає шнеки, насаджувальні кільця, замінює матриці-фільєри залежно від видів продукції. Дотримується санітарного режиму.