Категорія - Робітники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Інструктор із спортивного рибальства", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження провідних організацій; методичні, нормативні та інструктивні матеріали, різноманітні рибальсько-спортивні знаряддя; основи іхтіології та екології; Правила з риболовного спорту в Україні, Правила любительського та спортивного рибальства у внутрішніх водоймах України.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує своєчасну оренду місць для проведення тренувальних зборів та змагань з усіх видів рибальського спорту шляхом укладання договорів з рибальсько-спортивними базами і стадіонами. Відповідає за повну і своєчасну підготовку місць тренування і проведення змагань (стадіонів, баз, водоймищ тощо). Контролює працездатність пристроїв та контрольно-вимірювального обладнання, що використовуються на змаганнях. Безпосередньо організовує та бере участь у проведенні тренувань та змагань. Бездоганно користується рибальсько-спортивним знаряддям і надає практичну і методичну допомогу спортсменам з видів рибальського спорту. Проводить інструктаж і контролює виконання спортсменами на тренуваннях та змаганнях правил безпечного виконання вправ з рибальського спорту та поведінки на водоймищі. Вимагає від спортсменів на тренуваннях та змаганнях неухильного виконання правил риболовного спорту. Вміє практично застосовувати засоби проведення долікарської допомоги.