Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Модельник моделей з епоксидних смол 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні прийоми слюсарних та столярних робіт; призначення та умови застосування простого різального та контрольно-вимірювального інструменту; основні властивості гіпсу, пластиліну, ацетону та лакофарбувальних покриттів; правила поводження з епоксидними смолами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує заготівельні роботи для виготовлення простих моделей з епоксидних смол. Виготовляє основи під плази. Розводить гіпс. Герметизує шви гіпсом або пластиліном. Знежирює та видаляє ацетоном розподільну речовину та клей з готових моделей. Фарбує поверхню готової продукції. Заготовляє просту металеву арматуру та дерев'яну опалубку. Заливає прості форми епоксидними смолами під керівництвом модельника вищої кваліфікації. Маркує виготовлену продукцію.

Приклади робіт
Затискувачі прямолінійні - виготовлення. Контейнери прямолінійні - виготовлення моделей. Опалубки з дерева - заготовлення та складання. Плази та штампи - розбирання після заливання.