Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Ланцюгов'язальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження ланцюгов'язальних автоматів, що обслуговуються; номенклатуру ланцюгів; призначення та умови застосування спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювального інструменту; способи перевірки роботи автоматів після поточного ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Зв'язує короткокільцеві та довгокільцеві ланцюги для зварювання на ланцюгов'язальних автоматах різних типів із вуглецевих марок сталі в холодному стані з дроту діаметром до 11 мм з допусками, передбаченими державними стандартами та технічними умовами. Використовує контрольно-вимірювальні інструменти для вимірювання внутрішнього та зовнішнього кроку кільця. Підналагоджує устаткування, що обслуговується. Бере участь у поточному ремонті устаткування.