Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Ланцюгов'язальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією ланцюгов'язальника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила налагодження ланцюгов'язальних автоматів різних типів; вплив окремих несправностей автоматів на точність виготовлення кільця ланцюга; будову спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів; способи перевірки роботи автоматів після середнього ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Зв'язує короткокільцеві та довгокільцеві ланцюги під зварювання на ланцюгов'язальних автоматах різних типів із легованих марок сталі в холодному стані з дроту діаметром до 11 мм з допусками, передбаченими державними стандартами та технічними умовами. Підналагоджує устаткування, що обслуговується. Бере участь у середньому ремонті устаткування.