Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Ланцюгов'язальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією ланцюгов'язальника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та кінематичні схеми ланцюгов'язальних автоматів різних типів; вплив якості в'язання на якість зварювання; конструкцію спеціальних пристроїв; способи перевірки роботи автомата після капітального ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Зв'язує короткокільцеві, довгокільцеві, вантажні, тягові, технічні, оплотні ланцюги та ланцюги загального призначення під зварювання на ланцюгов'язальних автоматах різних типів з вуглецевих та легованих марок сталі в холодному стані з дроту діаметром понад 11 мм з допусками, передбаченими державними стандартами та технічними умовами. Бере участь у капітальному ремонті устаткування.