Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник електродів та елементів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією пресувальника електродів та елементів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематику устаткування, яке обслуговує; призначення та правила застосування складного та точного контрольно-вимірювального інструменту та приладів; конструкцію універсальних та спеціальних пристроїв; систему допусків та посадок; процес пресування термоелементів; фізико-хімічні та термоелектричні властивості прес-порошків та послідовність засипання їх у прес-форму.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює холодне пресування каскадних термоелементів з комутаційними шарами, перехідними підшарками, прокладаннями вручну та на гідравлічних пресах. Готує прес-форму, прокладки, розрівнює наважки прес-порошків у прес-формі. Додержує режим пресування. Підрізає прокладки та зачищає спресовані термоелементи.