Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник електротехнічних виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип робота та способи під налагодження преса, який обслуговує; технологічні інструкції на пресування різного виду електротехнічних виробів; сорти гуми та інших матеріалів; технічні умови на готову продукцію.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує штекерні заділи флеско, заділи переносних освітлювальних мереж, а також виробляє вироби з гуми та пластмаси на пресі. Регулює технологічний режим з використанням контрольно-вимірювальних приладів. Підналагоджує прес та бере участь у ремонті устаткування.