Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник електродів та елементів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією пресувальника електродів та елементів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і способи підналагодження та регулювання устаткування, яке обслуговує; правила складання прес-форм; правила застосування універсальних та спеціальних пристроїв, інструментів та приладів середньої складності; допуски та посадки; процес пресування електродів з окислу ртуті та термоелементів; склад та властивості прес-порошків.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує електроди з окислу ртуті. Виконує холодне та гаряче пресування термоелементів з підшаром та прокладанням вручну та на гідравлічному пресі. Складає прес-форми з точним установленням прокладки в пуансони. Забезпечує та перевіряє задані габарити термоелементів.