Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Випробувач джерел струму 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією випробувача джерел струму 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії джерел струму, які випробовує; будову та схеми з'єднань випробувального устаткування, яке застосовує; методику оброблення результатів випробувань; основи електротехніки та техніки вимірювань у межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує джерела струму, які складаються з акумуляторів або елементів спеціального призначення та мають більше двох навантажувальних ланцюгів і систему задіяння або електрообігрівання. Вибирає та застосовує випробувальне устаткування. Розраховує елементи типових схем дня випробування джерел струму. Веде необхідну технічну документацію.